• In 2 shifts hebben we afgelopen week de topverkopers van de Grote Clubactie loten in het zonnetje gezet. 
     
    Woensdagavond zijn in de Aanloop de eerste prijzen uitgereikt. Op zaterdag de resterende prijzen. Alle winnaars ontvingen een pakket met allerlei lekkers en bioscoopbonnen beschikbaar gesteld door Heerenstraat Theater, onze lokale bioscoop. 
     
    Individuele verkopers: 
    * 1e - Tinka (D5), Tinka verkocht in haar eentje maar liefst 100 loten! Voor haar 4 bonnen. 
    * 2e - Emma (D4), voor Emma 3 bioscoopbonnen
    * 3e - Jade (D5), voor Jade 2 bioscoopbonnen
     
    Teams: 
     * Wageningen E5 was het best verkopende team van alle E- en F-teams. 7 bioscoopbonnen voor dit team, zodat de spelers met een begeleider samen naar de film kunnen 
    * Wageningen D5 was het best verkopende team van de 8-tallen; voor dit team 9 kinderen en een begeleider bioscoopbonnen van het Heerenstraat Theater. 
     
    Heerenstraat Theater, super bedankt voor jullie gulle gift. Jammer genoeg kunnen de bonnen in de kerstvakantie nog niet besteed worden, maar er komt vast weer een moment dat jullie naar het Heerenstraat Theater kunnen gaan. En we roepen onze leden om dat ook te doen, zodra het weer kan. Zo'n gulle gever verdient dat. 
     
    Wisten jullie trouwens dat KV Wageningen zelf ook een topverkoper is? In een artikel in de Stad Wageningen van afgelopen woensdag stond een opsomming van hoeveel geld Wageningse verenigingen hebben opgehaald met de Grote Clubactie. KV Wageningen stond daarin op plek 1.