• Scheidsrechtersaanstellingen

    DatumAanvangstijdScheidsrechtersWedstrijdInfo
    29 May11:00Jong, R. (Rob) deWageningen 9 - Apeldoorn 5
    1 Jun19:00Drueten, M.A.G. (Mathijs) vanWageningen A5 - DOT (O) A3
    1 Jun18:00Verhagen, E. (Emile)DKOD D1 - Wageningen D6
    1 Jun20:00Laak, K. (Koen) deZetten MW1 - Wageningen MW1
    7 Jun20:30Vree-van Straten, J (Joop)Wageningen 8 - Noviomagum 5
    7 Jun19:00Drueten, M.A.G. (Mathijs) vanWageningen A4 - Viking A1
    8 Jun20:00Cornelissen, S (Sam)Wageningen MW1 - Duko MW2
    8 Jun20:00Sap, E P J (Edwin)Duko MW1 - Wageningen MW2
    11 Jun11:30Lee, J (Jordy) van deDOT (O) A2 - Wageningen A3
    11 Jun11:30Brenk, J.J. (Jiske) vanWageningen A4 - Arena A1
    11 Jun12:15Ellermeijer, N. (Nena)Wageningen C3 - Arena C1
    11 Jun15:00Laak, K. (Koen) deZetten C1 - Wageningen C5
    11 Jun09:30Noordeloos, A. (Annemiek)DVO/Accountor D2 - Wageningen D3
    11 Jun09:00Jong, N.M.L. (Niek) deKeizer Karel D1 - Wageningen D5
    11 Jun11:15AfgeschermdWageningen D6 - Hemur Enge D1
    11 Jun10:00Heijmen, S. (Sanne)Wageningen E1 - Spirit E1
    11 Jun09:00Bruijn, W.W.J. (Wieke) deWageningen E3 - SKF E2
    11 Jun10:30Zwaan, E.J. (Eline)Telstar/Schoonderbeek E2 - Wageningen E4
    11 Jun09:00Stoevelaar, B. (Bastiaan)Wageningen E7 - Arena E1
    11 Jun09:00Aarts, G. (Gijsbert)Keizer Karel E2 - Wageningen E8
    11 Jun10:00Broek, M.I. (Mirthe) van denWageningen F1 - SKF F1
    11 Jun09:00Westerhuis, H. (Hidde)Wageningen F2 - Woudenberg F3
    11 Jun10:30Oorbeek, C. (Leon)Kesteren F1 - Wageningen F4
    11 Jun10:00AfgeschermdWageningen F6 - ODIK F3
    12 Jun10:30Schut, B.J. (Jelle)Mélynas 4 - Wageningen 9
    14 Jun20:00Aanholt, J (Joris) vanDOT (O) MW1 - Wageningen MW1
    15 Jun18:00Riem, J. (Justin)SKF E1 - Wageningen E1
    15 Jun20:00Ruijsch, J (Jesse)Wageningen MW2 - SKF MW1
    18 Jun14:00Meij, S.T. (Steven) van derWageningen A3 - Noviomagum A1
    18 Jun12:30Brink, M. (Maaike) van denWageningen A5 - Kesteren A2
    18 Jun11:15Stummel, N (Naomi)Wageningen B2 - Wesstar B1
    18 Jun13:15Rijnders, A (Arjé)Wageningen C4 - ODIK C2
    18 Jun13:15AfgeschermdWageningen C5 - Keizer Karel C2
    18 Jun12:15Nooij, L. (Laura) deWageningen D2 - DVO/Accountor D3
    18 Jun11:15Schoorl, M.D. (Maxime)Wageningen D3 - Reehorst '45 D2
    18 Jun12:15Schets, K. (Kirsten)Wageningen D4 - EKCA/CIBOD D1
    18 Jun11:15AfgeschermdWageningen D5 - SKF D5
    18 Jun09:00Dee, M. (Mila) vanWageningen E2 - MIA E5
    18 Jun09:30Schuppen, E. (Esmee) vanDVO/Accountor E2 - Wageningen E3
    18 Jun09:00Stroband, Y. (Yuna)Wageningen E4 - De Meeuwen E4
    18 Jun10:00Brakel, M. (Maartje) vanWageningen E5 - DOT (O) E2
    18 Jun10:00Rou, A. (Aniek)Wageningen E6 - DVO/Accountor E3
    18 Jun10:00AfgeschermdDalto/Klaverblad Verzekeringen E3 - Wageningen E7
    18 Jun10:00Onderstal, T. (Tessa)Wageningen E8 - De Hazenkamp E1
    18 Jun10:45Pouwels, C (Christian)DOT (O) F1 - Wageningen F1
    18 Jun09:00Schrader, A.E. (Sophie)Wageningen F3 - Reehorst '45 F2
    18 Jun10:00Langstraat, I.J. (Imke)Wageningen F4 - SKF F3
    18 Jun10:30With, M (Margriet) deDindoa F5 - Wageningen F6