• Programma Het Binnenveld (thuis)

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeld
    13-04-2024 09:00Wageningen E10 - Animo E4E. (Elise) HoekBinnenveld2b2K24 A - Veld B
    13-04-2024 10:00Wageningen F3 - Tiel '72 F2E.M.D. (Eveline) KokBinnenveld2b1K24 A - Veld A
    13-04-2024 10:00Wageningen F1 - MIA F1Y (Yvonne) LosBinnenveld2b3K24 A - Veld C
    13-04-2024 10:30Wageningen D1 - Tiel '72 D1R A (Reinier) SchreuderBinnenveld1K40 - Veld 1
    13-04-2024 13:30Wageningen D5 - Viking D1T.F.H. (Tom) WesterbeekBinnenveld2aK40 - Veld 2
    13-04-2024 14:00Wageningen 7 - De Hazenkamp 1G.J. (Gertjan) RuijschBinnenveld1K40 - Veld 1
    17-04-2024 20:00Wageningen MW1 - Duko MW2R (Rocco) DekensBinnenveld2aK40 - Veld 2
    17-04-2024 20:00Wageningen MW3 - HKC (U) MW1R.J. (Robert) SwaansBinnenveld1K40 - Veld 1
    20-04-2024 09:00Wageningen F4 - DVO/Transus F2J. (Just) van DeeBinnenveld2b1K24 A - Veld A
    20-04-2024 09:00Wageningen E4 - SKF E8N. (Niek) van DeeBinnenveld2b2K24 A - Veld B
    20-04-2024 09:00Wageningen E1 - Woudenberg E2P.J. (Petra) RoubosBinnenveld2b3K24 A - Veld C
    20-04-2024 09:00Wageningen F6 - ODIK/JansenvdGrift F4A. (Anusha) van de PeppelBinnenveld34bc2K24 A - Veld E
    20-04-2024 10:00Wageningen E6 - DVO/Transus E3H C (Henri) van HollandBinnenveld2b2K24 A - Veld B
    20-04-2024 10:00Wageningen E9 - Hemur Enge E1M. (Maarten) MinkmanBinnenveld2b3K24 A - Veld C
    20-04-2024 10:00Wageningen D1 - DVO/Transus D2Binnenveld1K40 - Veld 1
    20-04-2024 10:00Wageningen B4 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3M J (Martijn) van ArkBinnenveld4aK40 - Veld 4
    20-04-2024 10:00Wageningen F7 - SKF F6K. (Karinke) ZeldenrustBinnenveld2b1K24 A - Veld A
    20-04-2024 10:15Wageningen C2 - Telstar/Schoonderbeek C1Binnenveld3aK40 - Veld 3
    20-04-2024 11:15Wageningen A1 - Zwaluwen A1J. (Jochem) van der LugtBinnenveld1K40 - Veld 1
    20-04-2024 11:30Wageningen C3 - DKOD C1AfgeschermdBinnenveld3aK40 - Veld 3
    20-04-2024 11:30Wageningen B3 - Reehorst '45 B1S.T. (Stefan) WobbesBinnenveld4aK40 - Veld 4
    24-04-2024 20:00Wageningen MW2 - Animo MW1G.J. (Gertjan) RuijschBinnenveld1K40 - Veld 1
    04-05-2024 12:00Wageningen A2 - Zwaluwen A2T. (Tom) van GrootheestBinnenveld2aK40 - Veld 2
    04-05-2024 13:00Wageningen 2 - HKC/Creon Kozijnen 2S (Stefan) GoudriaanBinnenveld1K40 - Veld 1
    11-05-2024 09:00Wageningen F2 - DOT (O) F2J. (Julia) VeroudeBinnenveld2b1K24 A - Veld A
    11-05-2024 09:00Wageningen E6 - DKOD E1A. (Anouk) HomanBinnenveld34bc2K24 A - Veld E
    11-05-2024 09:00Wageningen F7 - EKCA/CIBOD F2A.R. (Annabel) de VoortBinnenveld2b2K24 A - Veld B
    11-05-2024 10:00Wageningen F4 - DKOD F1N.J. (Danieke) van de HoefBinnenveld2b2K24 A - Veld B
    11-05-2024 10:00Wageningen E2 - DOT (O) E1A. (Anne) RummenieBinnenveld2b1K24 A - Veld A
    11-05-2024 10:00Wageningen E4 - Noviomagum/Keizer Karel E2L. (Lisa) ten BrinkeBinnenveld2b3K24 A - Veld C
    11-05-2024 10:00Wageningen C5 - Tiel '72 C2A.J.H. (Jannick) SchetsBinnenveld4aK40 - Veld 4
    11-05-2024 10:10Wageningen C3 - Animo C1T. (Timon) LosBinnenveld3aK40 - Veld 3
    11-05-2024 10:15Wageningen B1 - Rood-Wit B1Binnenveld1K40 - Veld 1
    11-05-2024 11:10Wageningen D2 - Tiel '72 D2N. (Niek) van WiggenBinnenveld2aK40 - Veld 2
    11-05-2024 11:15Wageningen B4 - Tiel '72 B2L. (Leanne) BorgerBinnenveld3aK40 - Veld 3
    11-05-2024 11:30Wageningen C1 - PKC/Vertom C1Binnenveld1K40 - Veld 1
    11-05-2024 12:15Wageningen D4 - DVO/Transus D4Binnenveld4aK40 - Veld 4
    11-05-2024 12:30Wageningen B3 - DVO/Transus B3K.J. (Kirsten) van HeusdenBinnenveld3aK40 - Veld 3
    11-05-2024 13:15Wageningen 7 - SIOS '61 1J (Jeffrey) van den BosBinnenveld2aK40 - Veld 2
    11-05-2024 14:00Wageningen A1 - DVO/Transus A3Binnenveld1K40 - Veld 1
    11-05-2024 14:45Wageningen 5 - Woudenberg 2Binnenveld2aK40 - Veld 2
    11-05-2024 15:30Wageningen 8 - OVVO 5M.A.G. (Mathijs) van DruetenBinnenveld1K40 - Veld 1
    11-05-2024 17:00Wageningen 4 - Oost-Arnhem 2Binnenveld1K40 - Veld 1