• Programma KV Wageningen (uit & thuis)

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeldPlaats
    5 okt. 20:30Wageningen MW1 - Duko MW2R (Rocco) DekensBinnenveld1K40 - Veld 1
    6 okt. 20:15AKC (Al) 2 - Wageningen 6Sportcomplex Het Sportpark2aK40
    6 okt. 20:15VIKO/Het Bosch MW1 - Wageningen MW2Sportpark Blankenstein1K40
    8 okt. 15:00Wageningen 1 - AW/DTV 1H (Hans) KlijnBinnenveld1K40 - Veld 1
    8 okt. 13:30Wageningen 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3F (Floor) van MarsbergenBinnenveld1K40 - Veld 1
    8 okt. 15:45DVO/Accountor 4 - Wageningen 3Y. (Youri) MonrooijSportpark De Eikelhof3aK40
    8 okt. 16:30Wageningen 4 - Tweemaal Zes 2P. (Peter) HagenaarsBinnenveld1K40 - Veld 1
    8 okt. 12:00Wageningen 5 - ODIK 3A (Aalt) van de MheenBinnenveld1K40 - Veld 1
    8 okt. 14:00Devinco 2 - Wageningen 6Sportpark Rielerenk1K40
    8 okt. 14:30PSV/lifovragen.nl 2 - Wageningen 7Bokt1K40
    8 okt. 11:30ODIK 5 - Wageningen 8Sportpark Oosterbos1K40
    8 okt. 10:30Wageningen 9 - Reehorst '45 7N. (Niek) van WiggenBinnenveld1K40 - Veld 1
    8 okt. 13:20DOS '46 A1 - Wageningen A1M. (Marcel) StratingTussenboerslanden (Nijeveen)1K40
    8 okt. 14:00Wageningen A2 - Animo A2K. (Kevin) HouttersBinnenveld2aK40 - Veld 2
    8 okt. 12:30Wageningen A3 - SKF A4M (Matthijs) van LemmenBinnenveld2aK40 - Veld 2
    8 okt. 13:15DVO/Accountor B2 - Wageningen B1Sportpark De Eikelhof2K40
    8 okt. 13:45Wageningen B2 - Reehorst '45 B1M.J. (Marie-José) VerheulBinnenveld3aK40 - Veld 3
    8 okt. 10:00DVO/Accountor B4 - Wageningen B3H (Hans) AlbertsSportpark De Eikelhof3aK40
    8 okt. 11:15Kinderdijk C1 - Wageningen C1W.J. (Wim) van DortSportpark Molenzicht1aK40
    8 okt. 12:00Reehorst '45 C1 - Wageningen C2G. (Giel) KuitSportcomplex 't Schuttersveld1K40
    8 okt. 10:00DOT (O) C1 - Wageningen C3L. (Lars) VermeerDe Rusheuvel1K40 - Hoofdveld bij kantine
    8 okt. 12:30Wageningen C4 - SKF C6L. (Laura) de NooijBinnenveld3aK40 - Veld 3
    8 okt. 11:15Wageningen C5 - SKF C7A.J. (Sandra) BukmanBinnenveld3aK40 - Veld 3
    8 okt. 12:45SKF D1 - Wageningen D1Sportpark De Groene Velden3K40
    8 okt. 11:15Wageningen D2 - Tiel '72 D1AfgeschermdBinnenveld2aK40 - Veld 2
    8 okt. 10:15Wageningen D3 - DVO/Accountor D3S. (Sem) BoumanBinnenveld2aK40 - Veld 2
    8 okt. 10:45SKF D4 - Wageningen D4Sportpark De Groene Velden3K40
    8 okt. 10:00Wageningen E1 - Spirit E1E (Ernstjan) de VriesBinnenveld34bc1K24 A - Veld D
    8 okt. 09:00Wageningen E2 - SKF E2I.J. (Imke) LangstraatBinnenveld34bc1K24 A - Veld D
    8 okt. 10:30DVO/Accountor E4 - Wageningen E3AfgeschermdSportpark De Eikelhof3bK24 A
    8 okt. 09:00Wageningen E4 - Woudenberg E3D.M. (Didi) LubbertsBinnenveld34bc2K24 A - Veld E
    8 okt. 09:15Animo E1 - Wageningen E5F. (Fiene) van DorresteinSportcomplex Hoge Weide4K24 A
    8 okt. 10:00Zetten E1 - Wageningen E6AfgeschermdVeld bij Hendrik Pierson College2b1K24 A
    8 okt. 09:30DVO/Accountor E5 - Wageningen E7Sportpark De Eikelhof3bK24 A
    8 okt. 09:00Wageningen E8 - SIOS '61 E1L (Lisanne) van den BrinkBinnenveld34bc3K24 A - Veld F
    8 okt. 10:00Wageningen E9 - ODIK E5T. (Timon) LosBinnenveld34bc2K24 A - Veld E
    8 okt. 09:00Wageningen F1 - Kesteren F1AfgeschermdBinnenveld4bK24 A - Veld G
    8 okt. 10:00Wageningen F2 - DVO/Accountor F2AfgeschermdBinnenveld4bK24 A - Veld G
    8 okt. 09:00ODIK F2 - Wageningen F3Sportpark Oosterbos5K24 A
    8 okt. 10:30Dindoa F3 - Wageningen F4AfgeschermdDe Zanderij (Dindoa)5G A
    8 okt. 10:45SKF F3 - Wageningen F5Sportpark De Groene Velden6K24 A
    11 okt. 20:00DOT (O) MW1 - Wageningen MW1J (Joris) van AanholtDe Rusheuvel1K40 - Hoofdveld bij kantine
    12 okt. 20:30Wageningen MW2 - Tiel '72 MW1S.T. (Steven) van der MeijBinnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 15:30Wageningen 1 - Groen-Geel 1R J (Ronald) BuisBinnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 14:00Wageningen 2 - Groen-Geel 2B (Bert) BlauwBinnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 11:15Antilopen/Lancyr Deelen 3 - Wageningen 3H. TH. (Harry) BrackBurgermeester Buiningpark2K40
    15 okt. 17:00Wageningen 4 - Dindoa 2J.H. (Hans) MeijlisBinnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 14:00DWS 2 - Wageningen 5R.A. (Robin) van ViegenSportveld DWS1K40
    15 okt. 14:00HKC (U) 2 - Wageningen 6J. (Jurgen) ThomaSportpark Hoograven-Zuid1K40
    15 okt. 12:30DOT (O) 3 - Wageningen 7De Rusheuvel1K40 - Hoofdveld bij kantine
    15 okt. 13:00Wageningen 8 - MIA 7A.J.H. (Jannick) SchetsBinnenveld2aK40 - Veld 2
    15 okt. 13:00Zetten 2 - Wageningen 9F. (Frits) GillissenVeld bij Hendrik Pierson College1K40
    15 okt. 12:30Wageningen A1 - DSC A1J. (Jaco) SchippersBinnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 11:30De Meeuwen A3 - Wageningen A2Sportpark Putter Eng4aK40
    15 okt. 11:30Zetten A1 - Wageningen A3K. (Koen) de LaakVeld bij Hendrik Pierson College1K40
    15 okt. 11:15Wageningen B1 - DSC B1Binnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 12:30Wageningen B2 - Tiel '72 B2J (Jeffrey) van den BosBinnenveld3aK40 - Veld 3
    15 okt. 11:15Wageningen B3 - Hemur Enge B1AfgeschermdBinnenveld3aK40 - Veld 3
    15 okt. 10:15Wageningen C1 - Vriendenschaar (H) C1Binnenveld1K40 - Veld 1
    15 okt. 11:45Wageningen C2 - ODIK C1A (Aniek) LucasBinnenveld2aK40 - Veld 2
    15 okt. 10:00DKOD C1 - Wageningen C3C (Coen) HooijerDoelum1K40
    15 okt. 11:15Keizer Karel/Noviomagum C1 - Wageningen C4Sportpark Staddijk2G
    15 okt. 10:15Zetten C1 - Wageningen C5R. (Roelie) SchuilingVeld bij Hendrik Pierson College1K40
    15 okt. 09:30DVO/Accountor D1 - Wageningen D1Sportpark De Eikelhof1K40
    15 okt. 10:00Sparta (N) D1 - Wageningen D2R. (Rika) van de BeekSportpark Luxool3aK40
    15 okt. 10:45Wageningen D3 - EKCA/CIBOD D1S. (Sam) den HartogBinnenveld2aK40 - Veld 2
    15 okt. 11:00Kesteren D1 - Wageningen D4B.H. (Alieke) OorbeekSportpark De Leede1G
    15 okt. 09:00Wageningen E1 - SKF E1N. (Nienke) van BergenBinnenveld34bc1K24 A - Veld D
    15 okt. 10:00Wageningen E2 - EKCA/CIBOD E2S. (Sheila) van den BergBinnenveld34bc1K24 A - Veld D
    15 okt. 09:00Wageningen E3 - DOT (O) E2A. (Anouk) HomanBinnenveld34bc2K24 A - Veld E
    15 okt. 09:00Reehorst '45 E2 - Wageningen E4L (Lars) van de KampSportcomplex 't Schuttersveld2b1K24 A
    15 okt. 10:00Wageningen E5 - DVO/Accountor E7T.F.H. (Tom) WesterbeekBinnenveld34bc2K24 A - Veld E
    15 okt. 11:45SKF E6 - Wageningen E6Sportpark De Groene Velden5K24 A
    15 okt. 10:00Tiel '72 E2 - Wageningen E7Sportpark Rauwenhof1b2K24 A
    15 okt. 09:00DKOD E2 - Wageningen E8N. (Nieke) van VeenendaalDoelum1K40 A
    15 okt. 09:00Wageningen E9 - DVO/Accountor E6M. (Mila) van DeeBinnenveld34bc3K24 A - Veld F
    15 okt. 09:00Reehorst '45 F1 - Wageningen F1M. (Melanie) KleijerSportcomplex 't Schuttersveld2b2K24 A
    15 okt. 09:00Wageningen F2 - EKCA/CIBOD F2J. (Julia) VeroudeBinnenveld4bK24 A - Veld G
    15 okt. 10:00Oost-Arnhem F1 - Wageningen F3Oost-Arnhem Arena3K24 A
    15 okt. 10:00Wageningen F4 - Woudenberg F2AfgeschermdBinnenveld34bc3K24 A - Veld F
    15 okt. 09:30DVO/Accountor F3 - Wageningen F5A (Agnes) van BeekSportpark De Eikelhof1K40 A
    19 okt. 20:30Wageningen MW1 - Zetten MW1T. (Timon) LosBinnenveld1K40 - Veld 1
    19 okt. 20:15HKC (U) MW1 - Wageningen MW2P. (Peter) VinkeSportpark Hoograven-Zuid2K40
    22 okt. 17:30DSC 3 - Wageningen 2M (Martijn) de BoerSportcomplex Eindhoven-Noord1K40
    22 okt. 13:30Wageningen 3 - Noviomagum 2N. (Nico) BuddingBinnenveld1K40 - Veld 1
    22 okt. 15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5 - Wageningen 4S. (Sjaak) van der LeeSportpark De Woerd2aK40
    22 okt. 12:00Wageningen 5 - Dindoa 4W (Willeke) KerstenBinnenveld1K40 - Veld 1
    22 okt. 15:00Wageningen 6 - Sparta (N) 2J (Jos) van der LeedenBinnenveld1K40 - Veld 1
    22 okt. 10:30Wageningen 7 - Noviomagum 3Binnenveld1K40 - Veld 1
    22 okt. 10:30Wageningen 9 - Animo 6Binnenveld2aK40 - Veld 2
    22 okt. 13:00LDODK/Rinsma Modeplein A1 - Wageningen A1F (Fokke) BruiningSportpark Kortezwaag1K40
    22 okt. 10:30SKF B4 - Wageningen B3Sportpark De Groene Velden2K40
    22 okt. 09:50Tiel '72 C1 - Wageningen C1D. (Daphne) van der LeeSportpark Rauwenhof1aK40
    22 okt. 10:00SKF E7 - Wageningen E5Sportpark De Groene Velden5K24 A
    23 okt. 14:30Nic. 1 - Wageningen 1J (Johan) AbmaSportpark De Wijert1K40
    29 okt. 14:00Wageningen 2 - DOS '46 3B J G (Bernjo) HesselinkBinnenveld1K40 - Veld 1
    29 okt. 14:30Amicitia 2 - Wageningen 3R (Robert) den BoerSportpark Het Midden1K40
    29 okt. 12:00Antilopen/Lancyr Deelen 2 - Wageningen 4P (Peter) van PuttenBurgermeester Buiningpark1K40
    29 okt. 11:30Wageningen 5 - Sparta (Zw) 3Y. (Youri) MonrooijBinnenveld2aK40 - Veld 2
    29 okt. 12:45Wageningen 6 - Tiel '72 2J A (Jaap) KarmanBinnenveld2aK40 - Veld 2
    29 okt. 13:30Rust Roest 4 - Wageningen 7Sportpark Strijp1K40
    29 okt. 13:00Wageningen 8 - ODIK 5M (Martijn) van LaarBinnenveld3aK40 - Veld 3
    29 okt. 12:30Wageningen A1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1M (Marcel) WintersBinnenveld1K40 - Veld 1
    29 okt. 12:30KCD A1 - Wageningen A3W. (Wilma) Ruitenberg - de JongSportpark Tuilland1K40
    29 okt. 11:15Wageningen C1 - HKC (Ha) C1F (Frans) VeenendaalBinnenveld1K40 - Veld 1
    30 okt. 14:30Wageningen 1 - Mid-Fryslân/ReduRisk 1D (Diana) BoogaardBinnenveld1K40 - Veld 1