Een verslagje anders dan anders, want onze Florien geniet van haar vakantie :)
De weergoden waren ons goed gezind, veel publiek, dus dat moest wel een topdag worden. Het 2e deed wat het moest doen en won met 27-21 van SKF 2. Hiermee is het 2e kampioen in de reserve ereklasse. Dus ook volgend seizoen weer op het hoogste niveau. Een knappe prestatie! Een mooi voorbeeld voor het 1e zou je zeggen, dat daarna mocht vlammen tegen SKF 1.
Na een kwartiertje spelen kreeg onze ‘captain Klae’ de publiekswissel die ze zo heeft verdiend. Het was genoeg…bloemen en tranen volgden. Nu is het voor haar tijd om rust te pakken en te genieten van haar zwangerschap. Of dit de reden was dat Wageningen deze dag niet ‘thuisgaf’ geen idee… maar we zijn geen moment in de wedstrijd gekomen. Helaas werd dit ook in de uitslag uitgedrukt, 17-20. Door deze nederlaag staan we nog steeds op de eerste plek. Maar zaterdag zal in de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen wel uit een ander vaatje getapt moeten worden om ook als eerste te eindigen.
Na de wedstrijd mooie woorden voor Klae door TKW, met als cadeau de bekende fotolijst.
En toen was het tijd voor de kampioenenparade voor de jeugd. Dat was weer geweldig: al die trotse kinderen die naar voren geroepen werden en een medaille kregen van de selectiespelers. A1 en B1 vinden dit uiteraard wat ongemakkelijk, maar konden gelukkig wel lachen :) Geweldig was het! En het 5e en 2e organiseerden spontaan hun eigen kampioenenparade. Ook dat was een feestje.
Vooral dit gevoel én de blijdschap voor Klae bleven hangen… dus het was nog tot in de laatste uurtjes erg gezellig.
Komende zaterdag op ons eigen veld de laatste wedstrijden voor 1 en 2. Nog 1x alles geven! Het 2e speelt om 14.00u tegen Dindoa en het 1e daarna om 15.30u tegen Spirit. Tot dan!
Foto's van de wedstrijd en het afscheid van Klae zijn gemaakt door Patricia Brouwer: https://photos.app.goo.gl/Yj7DxLKMCGjvm8Qs9
Foto's wedstrijd van het tweede, ook door Patricia Brouwer: https://photos.app.goo.gl/12q1SLRL4gqDjn828