• Oefenwedstrijden oktober-november 2021

    9 nov 2021
  • Onderstaande het actuele overzicht van de oefenwedstrijden. Dit is de versie die ook stond in de weekbrief van 8 november. 

    Niet alle teams spelen elk weekend. Als een team vrij is, kunnen zij wel gevraagd worden om een ander team compleet te maken. Daarom is er in elke leeftijdsgroep elk weekend 1 team vrij, tenzij er voor/na elkaar tegen dezelfde tegenstander gespeeld wordt. Dan kan men bij elkaar lenen. 

    Oefenwedstrijden weekend 13 & 14 november 

    Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Veld Scheids
                 
    9-11-2021 19:45 Wageningen 1 Oost Arnhem 1 Wageningen  Binnenveld Jaap Herikhuizen / Rob Meijling
    9-11-2021 21:00 Wageningen 2 Oost Arnhem 2 Wageningen  Binnenveld Lammert Steendam
                 
    13-11-2021 20:15 Wageningen 1 Deetos 1 Wageningen  Binnenveld Willem van Ieperen
    13-11-2021 19:00 Wageningen 2 Deetos 2 Wageningen  Binnenveld GJ Ruysch
    13-11-2021 17:45 Wageningen 3 Devinco 1 Wageningen  Binnenveld Fred Sieswerda
    13-11-2021 16:30 Wageningen 4 Devinco 2 Wageningen  Binnenveld Lammert Bastiaans
    13-11-2021 15:15 Wageningen 5 Unitas 4 Wageningen  Binnenveld Rolf Scholten
    13-11-2021 14:00 Wageningen B2 Tiel B2 Wageningen  Binnenveld Sypke Terwisga 
    13-11-2021 13:00 Wageningen C2 Woudenberg C2 Wageningen  Binnenveld Robert Swaans
    13-11-2021 12:00 Wageningen D1 SKF D1 Wageningen  Binnenveld Chris den Hartog
    13-11-2021 11:00 Wageningen D2 Tiel D1 Wageningen  Binnenveld Elody Holkamp
    13-11-2021 10:00 Wageningen D3 Tiel D2 Wageningen  Binnenveld Tamara Albers
    13-11-2021 09:00 Wageningen E1 Tiel E1 Wageningen  Binnenveld Eline Nieuwenhuizen
    13-11-2021 09:00 Kangoeroes 2/3 hal Wageningen  Binnenveld N.v.t.
                 
    13-11-2021 14:00 AVO A1 Wageningen A1 Assen Marsdijkhal Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 12:30 AVO A2 Wageningen A2 Assen Marsdijkhal Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 17:25 Rheko A1 Wageningen A3 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 18:30 Sparta N.  A3 Wageningen A5 Nijkerk Watergoor ? Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 14-18 uur Rust Roest Toernooi Wageningen B1 Eindhoven Strijphal Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 10-14 uur Rust Roest Toernooi Wageningen C1 Eindhoven Strijphal Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 10:00 Tiel C2 Wageningen C4 Tiel Betuwehal Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 13:35 Rheko C1 Wageningen C5 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 12:30 Rheko D1 Wageningen D4 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 11:25 Rheko D2 Wageningen D5 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 09:00 Tiel E2 Wageningen E2 Tiel Betuwehal Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 09:00 Rheko E1 Wageningen E4 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 09:00 Rheko E2 Wageningen E6 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 09:00 Rheko F1 Wageningen F1 Rheden Hangmat Regelt de thuisploeg
    13-11-2021 09:00 Tiel F1 Wageningen F2 Tiel Betuwehal Regelt de thuisploeg

     

    Oefenwedstrijden weekend 20/21 november

    Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Veld Scheids
    20-11-2021 19:45 Wageningen A2 Tiel A2 Wageningen  Binnenveld Mats Gilissen
    20-11-2021 18:30 Wageningen 7 SKF 6 Wageningen  Binnenveld Reinier Schreuder
    20-11-2021 17:15 Wageningen 8 SKF 7 Wageningen  Binnenveld Ruben Oudenes
    20-11-2021 16:00 Wageningen 3 Olympia 1 Wageningen  Binnenveld Bart Schreuder
    20-11-2021 14:45 Wageningen D4 Sparta N. D1 Wageningen  Binnenveld Annabel de Voort
    20-11-2021 13:30 Wageningen D5 Sparta N. D2 Wageningen  Binnenveld Lisa Schoorl
    20-11-2021 12:15 Wageningen D6 Sparta N. D3 Wageningen  Binnenveld Lisette van Druten
    20-11-2021 11:00 Wageningen E6 Sparta N. E1 Wageningen  Binnenveld Cas vd Drift & Tomas Heijnen
    20-11-2021 11:00 Wageningen E8 Sparta N. E3 Wageningen  Binnenveld Niek van Dee & Noël van Es
    20-11-2021 10:00 Wageningen F3 Sparta N. F1 Wageningen  Binnenveld Bastiaan Stoevelaar & Lynn Meijnen
    20-11-2021 10:00 Wageningen E7 Sparta N. E2 Wageningen  Binnenveld Vera Rou
    20-11-2021 10:00 Wageningen F5 (beginners) Spirit F2 )beginners) Wageningen  Binnenveld Kylian Pels
    20-11-2021 09:00 Wageningen F4 Woudenberg F4 Wageningen  Binnenveld Michiel Wallinga & Sven de Kam
    20-11-2021 09:00 Kangoeroes 2/3 hal Wageningen  Binnenveld n.v.t.
                 
    20-11-2021 14:00 AWDTV A1 Wageningen A1 Amsterdam Zeeburgereiland Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 16:15 Kesteren A1 Wageningen A3 Kesteren Kesterenhal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 15:00 Kesteren A2 Wageningen A4 Kesteren Kesterenhal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 17:00 SKF B1 Wageningen B1 Veenendaal SKF Hal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 10:00 Noviomagum B1 Wageningen B2 / B3 Lent Triangel Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 14:15 SKF C1 Wageningen C1 Veenendaal SKF Hal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 14:15 Nova C1 Wageningen C2 De Bilt HF Witte Centrum Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 11:00 KVZ C2 Wageningen C3 Zutphen Hanzehal 2 Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 14:00 Kesteren C1 Wageningen C5 Kesteren Kesterenhal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 12:00 KVZ C3 Wageningen C4 Zutphen Hanzehal 2 Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 11:00 KVZ D1 Wageningen D1 Zutphen Hanzehal 1 Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 12:00 Woudenberg D2 Wageningen D3 Woudenberg  Grifthal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 09:00 SKF D2 Wageningen D2 Veenendaal SKF Hal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 10:05 SKF E1 Wageningen E1 Veenendaal SKF Hal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 10:05 SKF E2 Wageningen E2 Veenendaal SKF Hal Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 10:10 Telstar E3 Wageningen E5 Hoevelaken Ridderspoor Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 11:05 Telstar E1 Wageningen E3 Hoevelaken Ridderspoor Regelt de thuisploeg
    20-11-2021 10:10 Telstar F1 Wageningen F1 Hoevelaken Ridderspoor Regelt de thuisploeg