• Oefenprogramma veld voorjaar 2023/2024

    Hieronder vind je het oefenprogramma voor het veldseizoen voorjaar 2023/2024. Dit schema wordt telkens geüpdatet. Dit is de versie van 25 februari 2024. 

    23-03-2024 14:00 SKF 5 Wageningen 6   Veenendaal
    23-03-2024 12:30 Wageningen 8 SKF 6 2 Wageningen
    23-03-2024 12:00 Wageningen A1 Elburg A1 1 Wageningen
    23-03-2024 13:30 Wageningen A2 SKF A4 1 Wageningen
    23-03-2024 11:00 DOS'46 Wageningen B1   Nijeveen
    23-03-2024   Spirit B2 Wageningen B2   Voorthuizen
    23-03-2024 13:00 SKF B3 Wageningen B3   Veenendaal
    23-03-2024 14:00 SKF B4 Wageningen B4   Veenendaal
    23-03-2024 10:45 Wageningen C1 Spirit C1 1 Wageningen
    23-03-2024 12:00 Wageningen C2 SKF C2  3 Wageningen
    23-03-2024 11:00 Wageningen C3 SKF C3 3 Wageningen
    23-03-2024 11:00 Wageningen C4 SKF C4 4 Wageningen
    23-03-2024 12:00 Wageningen C5 SKF C5 4 Wageningen
    23-03-2024 10:00 SKF D2 Wageningen D1   Veenendaal
    23-03-2024 11:00 SKF D3 Wageningen D2   Veenendaal
    23-03-2024 10:00 SKF D4 Wageningen D3   Veenendaal
    23-03-2024   Spirit D4 Wageningen D4   Voorthuizen
    23-03-2024 12:00 SKF D6 Wageningen D5   Veenendaal
    23-03-2024 10:00 Wageningen E7 SKF E6 2a Wageningen
    23-03-2024 11:00 Wageningen E8 SKF E7 2a Wageningen
    23-03-2024 10:00 Wageningen E9 SKF E8 2b Wageningen
    23-03-2024 11:00 Wageningen E10 SKF E9 2b Wageningen
    23-03-2024 09:30 SKF F4 Wageningen F4   Veenendaal
    23-03-2024 09:30 SKF F5 Wageningen F6   Veenendaal
               
    26-03-2024 20:30 Wageningen 5 Telstar 3   Wageningen
               
    30-03-2024   Vriendenschaar Wageningen 3   Bodegraven
    30-03-2024   Vriendenschaar Wageningen 5   Bodegraven
    30-03-2024 17:00 MIA 5 Wageningen 6   Amersfoort
    30-03-2024 15:30 MIA 6 Wageningen 7   Amersfoort
    30-03-2024 14:00 MIA 9 Wageningen 8   Amersfoort
    30-03-2024 12:30 MIA A1 Wageningen A1   Amersfoort
    30-03-2024 14:00 MIA A2 Wageningen A2   Amersfoort
    30-03-2024 11:00 Wageningen B1 Dindoa B1 1 Wageningen
    30-03-2024 12:15 Wageningen B2 MIA B2 1 Wageningen
    30-03-2024 14:15 Wageningen B3 Telstar B2 3 Wageningen
    30-03-2024 13:00 Wageningen B4 MIA B3 3 Wageningen
    30-03-2024 11:15 MIA C1 Wageningen C1   Amersfoort
    30-03-2024 12:30 MIA C2 Wageningen C2   Amersfoort
    30-03-2024 11:00 Synergo C2 Wageningen C3   Utrecht
    30-03-2024 10:00 MIA C3 Wageningen C4   Amersfoort
    30-03-2024 11:15 MIA C4 Wageningen C5   Amersfoort
    30-03-2024 11:00 Wageningen D1 MIA D1 3 Wageningen
    30-03-2024 12:00 Wageningen D2 MIA D2 3 Wageningen
    30-03-2024 11:00 Wageningen D3 MIA D3 4 Wageningen
    30-03-2024 13:00 Wageningen D4 Oost Arnhem D1 4 Wageningen
    30-03-2024 12:00 Wageningen D5 MIA D4 4 Wageningen
    30-03-2024 12:00 MIA E1 Wageningen E1   Amersfoort
    30-03-2024 11:00 MIA E2 Wageningen E2   Amersfoort
    30-03-2024 10:00 MIA E3 Wageningen E3   Amersfoort
    30-03-2024 10:00 MIA E4 Wageningen E4   Amersfoort
    30-03-2024 11:00 MIA E5 Wageningen E5   Amersfoort
    30-03-2024 12:00 MIA E6 Wageningen E6   Amersfoort
    30-03-2024 10:00 Wageningen F1 MIA F1 2a Wageningen
    30-03-2024 11:00 Wageningen F2 MIA F2 2a Wageningen
    30-03-2024 10:00 Wageningen F3 MIA F3 2b Wageningen
    30-03-2024 11:00 Wageningen F5 MIA F4 2b Wageningen