• KV Wageningen F4

  • Wageningen F4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Evers, FayeTechnische stafHoofd coach
    Zomeren, Mila vanTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Koenders, TessaTeamspeler
    Loon, Lucas VanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wageningen F4 ( F-jeugd BK F-017 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Transus F3121002135805520
    2Spirit F212921103634020
    3RDZ F112723114852916
    4KV Wageningen F41250787741310
    5SKF F51241711410779
    6Revival F1124175598-439
    7ODIK/JansenvdGrift F412001231132-1010