• KV Wageningen F4

  • Wageningen F4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Evers, FayeTechnische stafHoofd coach
    Zomeren, Mila vanTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Koenders, TessaTeamspeler
    Loon, Lucas VanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:00Wageningen F4 - ODIK/JansenvdGrift F4Het Binnenveld
    16 mrt. 09:00SKF F5 - Wageningen F4SKF-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Revival F1 - KV Wageningen F46 - 4 (1 - 2)
    10 feb.DVO/Transus F3 - KV Wageningen F411 - 10 (1 - 1)
    3 feb.KV Wageningen F4 - Revival F13 - 5 (0 - 1)
    27 jan.KV Wageningen F4 - RDZ F19 - 10 (3 - 1)
    20 jan.Spirit F2 - KV Wageningen F47 - 0 (2 - 0)
    13 jan.KV Wageningen F4 - SKF F56 - 3 (3 - 4)
  • Poulestanden Wageningen F4 ( F-jeugd BK F-017 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Transus F39801107594816
    2Spirit F21072183513216
    3RDZ F11062293642914
    4SKF F59315847957
    5Revival F193153471-377
    6KV Wageningen F410307746866
    7ODIK/JansenvdGrift F4900923106-830