• KV Wageningen F2

  • Wageningen F2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijmen, SanneTechnische stafHoofd coach
    Mietus, PuckTechnische stafHoofd coach
    Wiersma-van der Laan, JanetOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Emmelkamp, EmmaTeamspeler
    Meijerink, IrisTeamspeler
    Schaefers, VigoTeamspeler
    Wiersma, StanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 dec. 09:00Apeldoorn F1 - Wageningen F2Sprengeloo
    14 jan. 11:00Wageningen F2 - Oost-Arnhem F1Het Binnenveld
    21 jan. 09:00Wageningen F2 - DVO/Accountor F2Het Binnenveld
    28 jan. 09:30Devinco F1 - Wageningen F2Keizerslanden
    4 feb. 09:00Wageningen F2 - DVO/Accountor F1Het Binnenveld
    11 feb. 10:00KVZ F1 - Wageningen F2Hanzehal
    11 mrt. 10:00Wageningen F2 - Apeldoorn F1Het Binnenveld
    18 mrt. 09:30Oost-Arnhem F1 - Wageningen F2De Laar
    25 mrt. 10:30DVO/Accountor F2 - Wageningen F2DVO-hal
    1 apr. 10:00Wageningen F2 - Devinco F1Het Binnenveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.KV Wageningen F2 - KVZ F15 - 26 (3 - 2)
    26 nov.DVO/Accountor F1 - KV Wageningen F214 - 3 (3 - 3)
  • Poulestanden Wageningen F2 ( F-jeugd BK F-016 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apeldoorn F12200191364
    2Oost-Arnhem F11100191182
    3KVZ F121013517182
    4DVO/Accountor F12101181082
    5Devinco F100000000
    6DVO/Accountor F210011119-80
    7KV Wageningen F22002840-320