• KV Wageningen E5

  • Staf

    NaamFunctie
    Aalten, SofieHoofd coach
    Hul, Tessa van denHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRol

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 09:00Wageningen E5 - SKF E2Het Binnenveld
    18 dec. 12:30DVO/Accountor E6 - Wageningen E5DVO-hal
    8 jan. 11:00Wageningen E5 - Wageningen E3Het Binnenveld
    15 jan. 10:05Wageningen E5 - Keizer Karel/Noviomagum E1Het Binnenveld
    22 jan. 10:45DOT (O) E2 - Wageningen E5Mondriaan
    12 feb. 10:05Wageningen E5 - EKCA/CIBOD E1Het Binnenveld
    19 feb. 09:00SKF E2 - Wageningen E5SKF-hal
    12 mrt. 11:05Wageningen E5 - DVO/Accountor E6Het Binnenveld
    19 mrt. 10:00Keizer Karel/Noviomagum E1 - Wageningen E5De Triangel
    26 mrt. 10:05Wageningen E5 - DOT (O) E2Het Binnenveld
    2 apr. 09:00Wageningen E3 - Wageningen E5Het Binnenveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.EKCA/CIBOD E1 - KV Wageningen E56 - 7 (4 - 3)
  • Poulestanden Wageningen E5 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Accountor E6220016794
    2KV Wageningen E511007612
    3Keizer Karel/Noviomagum E12101141312
    4KV Wageningen E32101101002
    5SKF E200000000
    6EKCA/CIBOD E1100167-10
    7DOT (O) E22002717-100