• KV Wageningen E5

  • Wageningen E5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctie
    Tiernego, MarcoHoofd coach
    Verwoert, SterreHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRol
    Liebrand, KatalinTeamspeler
    Linde, Esila Van derTeamspeler
    Tiernego, NoraTeamspeler
    Wiersma, StanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wageningen E5 ( E-jeugd BK E-036 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KV Wageningen E5121101128587022
    2SKF E71271478572115
    3EKCA/CIBOD E21261583641913
    4SKF E91261568571113
    5Keizer Karel/Noviomagum E11252589721712
    6DVO/Transus E612417726939
    7Animo E412001210151-1410