• KV Wageningen E5

  • Wageningen E5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctie
    Tiernego, MarcoHoofd coach
    Verwoert, SterreHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRol
    Liebrand, KatalinTeamspeler
    Linde, Esila Van derTeamspeler
    Tiernego, NoraTeamspeler
    Wiersma, StanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:30DVO/Transus E6 - Wageningen E5DVO-hal
    16 mrt. 11:00Keizer Karel/Noviomagum E1 - Wageningen E5De Boog
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.KV Wageningen E5 - SKF E712 - 4 (6 - 3)
    3 feb.Animo E4 - KV Wageningen E50 - 18 (3 - 4)
    27 jan.KV Wageningen E5 - SKF E99 - 5 (4 - 3)
    20 jan.EKCA/CIBOD E2 - KV Wageningen E56 - 7 (2 - 6)
    13 jan.KV Wageningen E5 - Keizer Karel/Noviomagum E118 - 13 (3 - 3)
  • Poulestanden Wageningen E5 ( E-jeugd BK E-036 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KV Wageningen E5101000113417220
    2EKCA/CIBOD E21060472512112
    3SKF E7951358481011
    4SKF E9105055547810
    5Keizer Karel/Noviomagum E19414595279
    6DVO/Transus E692074456-124
    7Animo E490097113-1060