• KV Wageningen E4

  • Wageningen E4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamFunctie
    Aalten, SofieHoofd coach
    Hul, Tessa van denHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRol
    Michel, FenneTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 11:30DVO/Transus E5 - Wageningen E4DVO-hal
    18 feb. 09:00Wageningen E4 - Rheko E1Het Binnenveld
    11 mrt. 11:00Wageningen E4 - Apeldoorn E1Het Binnenveld
    18 mrt. 09:30Oost-Arnhem E1 - Wageningen E4De Laar
    25 mrt. 09:00Zwaluwen E1 - Wageningen E4Heerenmaten
    1 apr. 11:00Wageningen E4 - EKCA/CIBOD E2Het Binnenveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.EKCA/CIBOD E2 - KV Wageningen E43 - 3 (6 - 3)
    21 jan.KV Wageningen E4 - Zwaluwen E13 - 4 (2 - 2)
    14 jan.KV Wageningen E4 - Oost-Arnhem E10 - 3 (1 - 3)
    17 dec.Apeldoorn E1 - KV Wageningen E417 - 14 (4 - 4)
  • Poulestanden Wageningen E4 ( E-jeugd BK E-027 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Transus E5650171472410
    2Apeldoorn E1650177601710
    3Zwaluwen E164116955149
    4Oost-Arnhem E16312535217
    5KV Wageningen E46114393723
    6EKCA/CIBOD E261143351-183
    7Rheko E160063070-400