• KV Wageningen C5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nieuwenhuizen, ElineTechnische stafHoofd coach
    Ridder, Karin denTechnische stafHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRol
    Gommers, WillemTeamspeler
    Verwoert, FemkeTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 12:00DWS C1 - Wageningen C5Veluwehal
    18 dec. 12:05Wageningen C5 - Zetten C1Het Binnenveld
    8 jan. 14:00Wageningen C5 - Kesteren C1Het Binnenveld
    22 jan. 12:10Keizer Karel/Noviomagum C2 - Wageningen C5De Triangel
    29 jan. 15:00Wageningen C5 - DVO/Accountor C5Het Binnenveld
    19 feb. 11:05Wageningen C5 - DWS C1Het Binnenveld
    26 feb. 13:15Wageningen C5 - SKF C5Het Binnenveld
    5 mrt. 11:00DVO/Accountor C5 - Wageningen C5DVO-hal
    12 mrt. 11:30Zetten C1 - Wageningen C5De Mammoet
    26 mrt. 13:10Wageningen C5 - Keizer Karel/Noviomagum C2Het Binnenveld
    2 apr. 15:15Kesteren C1 - Wageningen C5De Leede
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.SKF C5 - KV Wageningen C54 - 3
  • Poulestanden Wageningen C5 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kesteren C11100132112
    2SKF C511004312
    3DVO/Accountor C500000000
    4Keizer Karel/Noviomagum C200000000
    5Zetten C100000000
    6KV Wageningen C5100134-10
    7DWS C11001213-110