• KV Wageningen C1

  • Wageningen C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kolk, Just van derOverige stafOverige functie
    Schaefers, DannyTechnische stafAssistent coach
    Schaefers, MaritOverige stafOverige functie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team

    NaamRol
    Gouweloos, NoaTeamspeler
    Gouweloos, TessTeamspeler
    Grus, JanTeamspeler
    Hijnekamp, HijmenTeamspeler
    Oostdam, DeonTeamspeler
    Peerbolte, JoostTeamspeler
    Schaapman, TaraTeamspeler
    Swaans, JadaTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 11:15Kinderdijk C1 - Wageningen C1Sportpark Molenzicht
    15 okt. 10:15Wageningen C1 - Vriendenschaar (H) C1Binnenveld
    22 okt. 09:50Tiel '72 C1 - Wageningen C1Sportpark Rauwenhof
    29 okt. 11:15Wageningen C1 - HKC (Ha) C1Binnenveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.KV Wageningen C1 - Rust Roest C110 - 5
    24 sep.PKC/Vertom C1 - KV Wageningen C18 - 10
    17 sep.KV Wageningen C1 - Oranje Wit (D) C112 - 7
    10 sep.HKC (Ha) C1 - KV Wageningen C15 - 7
  • Poulestanden Wageningen C1 ( C-jeugd hoofdklasse CHKD )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KV Wageningen C144003925148
    2PKC/Vertom C143014921286
    3Vriendenschaar (H) C14301332496
    4Kinderdijk C14301332766
    5HKC (Ha) C14112322753
    6Oranje Wit (D) C141032530-52
    7Tiel '72 C140132143-221
    8Rust Roest C140041247-350