• KV Wageningen C1

  • Wageningen C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Graaf, Luuk van deOverige stafOverige functie
    Hul, Joost van denTechnische stafHoofd coach
    Jong, Deen deTechnische stafHoofd coach
    Lubbers, EmmaOverige stafOverige functie
    Schaefers, DannyTechnische stafAssistent coach
  • Team

    NaamRol
    Grus, JanTeamspeler
    Hijnekamp, SimonTeamspeler
    Kolk, Just van derTeamspeler
    Nieuwenhuijsen, Fleur vanTeamspeler
    Rombout, LiekeTeamspeler
    Sieswerda, AnoukTeamspeler
    Sinjou, GiancoTeamspeler
    Swaans, JadaTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wageningen C1 ( C-jeugd hoofdklasse CHKB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1128221621144818
    2SKF C1127321731096417
    3DVO/Transus C1127321501123817
    4KZ/Keukensale.com C112624157995814
    5GG/RMcD Huis Emma C1126061231121112
    6KV Wageningen C112309106149-436
    7OVVO C112001247223-1760