• KV Wageningen A3 VE gemengd

  • Staf

    NaamFunctie
    Cornelissen, SamHoofd coach
    Daalmeijer, IlseStandaard functie
    Pels, KylianStandaard functie
    Rep, MartijnHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRol
    Antonise, RobinTeamspeler
    Bruijn, Wieke deTeamspeler
    Kok, MatthijsTeamspeler
    Mol, CamielTeamspeler
    Molijn, MariskaTeamspeler
    Tesfaye, KalekidanTeamspeler
    Veltman, LyanneTeamspeler
    Zeldenrust, KarinkeTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wageningen A3 (A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rust Roest A1660099574212
    2SKF A27601103742912
    3Animo A174129079119
    4SDO (V) A17313857967
    5KV Wageningen A37304817836
    6Tilburg A2710666113-472
    7PSV/lifovragen.nl A1700756100-440