• KV Wageningen 2

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Beek, Johan vanHoofd coach
    Beumer, FredTeammanager
    Haut, Johan vanHoofd coach
    Hesteren, Anne vanFysiotherapeut
    Steenbergen, RonAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team

    NaamFoto
    Aarts, Stijn
    Bergen, Nienke van
    Brink, Lisanne van den
    Hartog, Chris den
    Homan, Anouk
    Janssen, Kim
    Milligen, Joost van
    Siteur, Lisa
    Smithjes, Guylian
    Vries, Ernstjan de

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wageningen 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KV Wageningen 26501126903610
    2SKF 3641110289139
    3Sparta (Zw) 26402124103218
    4DVO/Accountor 37304129119106
    5Unitas/Perspectief 36303949136
    6Oost-Arnhem 27205111123-124
    7Dalto/Klaverblad Verzekeringen 45212797723
    8Nic. 3500552125-730