• KV Wageningen 2

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Beek, Johan vanHoofd coach
    Beumer, FredTeammanager
    Haut, Johan vanHoofd coach
    Hesteren, Anne vanFysiotherapeut
    Steenbergen, RonAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team

    NaamFoto
    Aarts, Stijn
    Bergen, Nienke van
    Beumer, Julia
    Brink, Lisanne van den
    Hartog, Chris den
    Homan, Anouk
    Janssen, Kim
    Milligen, Joost van
    Siteur, Lisa
    Smithjes, Guylian
    Vries, Ernstjan de

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.SKF 3 - KV Wageningen 217 - 13
    3 okt.Nic. 3 - KV Wageningen 29 - 30
    26 sep.KV Wageningen 2 - Sparta (Zw) 221 - 20
    19 sep.Oost-Arnhem 2 - KV Wageningen 219 - 22
    12 sep.KV Wageningen 2 - DVO/Accountor 316 - 11
    5 sep.Unitas/Perspectief 3 - KV Wageningen 214 - 24
  • Poulestanden Wageningen 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KV Wageningen 26501126903610
    2SKF 3641110289139
    3Sparta (Zw) 26402124103218
    4DVO/Accountor 37304129119106
    5Unitas/Perspectief 36303949136
    6Oost-Arnhem 27205111123-124
    7Dalto/Klaverblad Verzekeringen 45212797723
    8Nic. 3500552125-730